Kurzy a výuka

Podívejte se na nabídku kurzů v Praze a domluvte si termín:

Excel: Kontingenční tabulky a grafy

Neumíte využívat kontingenční tabulky a grafy v Excelu? Potřebujete si je procvičit? Pracujete s velkými daty a chcete si ulehčit práci? Právě pro Vás je určen tento kurz. Jde o jednoduché nástroje v Excelu určené k rychlé a spolehlivé analýze dat, které Vám ušetří spoustu času.Přihlásit se na kurz Excel: kontingenční tabulky a grafy


LinkedIn na maximum

Životopis už dnes nestačí. Založte si LinkedIn a začněte budovat vlastní profesní síť. Ukážu Vám tipy a triky, jak LinkedIn využívat na maximum, ať už jde o vybudování profilu nebo rozšiřování profesní sítě. Spousta lidí má profil na LinkedIn vytvořený, ale aktivně s ním nepracuje. Většina uživatelů LinkedIn v ČR se neumí vyvarovat chyb. Na kurzu si ukážeme, jak jít na LinkedIn profesionálně – jak ho založit, vyplnit a jak s ním pracovat.

Přihlásit se na kurz LinkedIn na maximum


Základy práce s počítačem

Nevíte si rady s počítačem? Bojíte se někam kliknout nebo nevíte co a jak funguje? Vše co potřebujete nebo chcete vědět vám vysvětlím a vše si vyzkoušíte sami. Tempo výuky přizpůsobíme vaším znalostem a možnostem. Napište mi a domluvíme si termín výuky.


Chci se naučit s počítačem