O mně

Kdo jsem

Jsem IT specialista a lektor. Specializuji se na opravy počítačů, kterým se v Praze věnuji více než 10 let. Vedu kurzy Excelu a LinkedIn. Najít mě můžete na naučmese. Volný čas věnuji boxu, plavání a relaxaci v sauně.

Mohu Vám pomoci s:

Opravou počítačů a notebooků
Nefunkčním internetem
Vyčištěním a servisem počítačů
Výukou základů práce s počítačem
Kurz: Excel – Kontingenční tabulky a grafy
Kurz: LinkedIn na maximum

Co o mě říkají moji klienti

Dlouhodobě oceňuji hlavně flexibilitu. David počítač odveze, přiveze a to i během víkendu. Nemusím si brát volno z práce kvůli opravě. Cenu opravy odhadne předem a já se můžu rozhodnout zda do ní jít nebo ne. Nejlepší servis PC na Praze 4.

Adam, Oprava počítače

Příjemný, věcný, vstřícný. Ví, o čem mluví. Dokáže se orientovat na klienta a přizpůsobit dle možností výklad jeho konkrétním potřebám (zaměření firmy i chápání diskutované problematiky).

Dana, Kurz LinkedIn na maximum

Zkušený lektor, který dokáže věc přehledně vysvětlit a poradit.

Lukáš, Kurz Excel: kontingenční tabulky a grafy

S průběhem i výsledkem jsem velmi spokojen a Davida mohu doporučit všem. Oceňuji jeho proaktivní přístup, společně jsme kompletně přepracovali můj profil na LinkedIn. Dal mi řadu cenných rad, s obsahem i výsledkem kurzu jsem velmi spokojen. Navíc David nabídl i následnou radu po telefonu. Davida i jeho kurz mohu doporučit všem, kteří se na této sociální profesní síti chtějí posunout výrazně dál. David je navíc flexibilní i při změně již dohodnutého termínu individuálního kurzu

Zdeněk, Kurz LinkedIn na maximum